Mamy medal Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt!

Historyczny sukces naszej szkolnej reprezentacji! Mamy medal Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt! Po triumfach w turniejach gminnym, powiatowym i Półfinale Wojewódzkim nasze reprezentantki zmierzyły się z najlepszymi drużynami w Województwie Pomorskim. Zespoły występujące w finale to już unihokejowa śmietanka nie tylko naszego województwa. Wśród uczestniczek były mistrzynie i wicemistrzynie Polski, a także Reprezentantki Polski w tej kategorii wiekowej!

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po nieznacznej porażce w pierwszym, bardzo dobrym meczu, szanse na wymarzony medal znacznie się oddaliły. Wtedy dziewczyny pokazały prawdziwy charakter. Kolejne, wspaniałe zwycięstwa dały nam upragniony, brązowy medal! Warto wspomnieć, że w walce o brąz nasze zawodniczki pokonały aktualne Wicemistrzynie Polski w tej kategorii wiekowej, co było ogromną niespodzianką. Nasz zespół zyskał dużą sympatię publiczności, więc podczas naszych spotkań mogliśmy liczyć na wsparcie lokalnych kibiców. Niezwykle piękna sytuacja spotkała nas w wygranym meczu z SP Gronowo Polskie. Ostatnią minutę tego spotkania kibice klaskali, dziękując zawodniczkom za fantastyczne widowisko.

Reprezentowały nas: Karolina Arseniuk, Nadia Cysza, Maja Dampc, Oliwia Dombrowska, Karolina Grzebińska, Emilia Gulaszewska, Joanna Halbecka, Marcelina Kowalczyk, Martyna Kowalczyk, Hanna Malczewska, Agata Mazur i Agata Moske pod opieką trenera Krzysztofa Zyszczaka.

DRUŻYNA JAK RODZINA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept