Reprezentacja naszej szkoły trzecią siłą Województwa Pomorskiego!

Z dumą ogłaszamy, że reprezentantki naszej szkoły zdobyły brązowe medale w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w unihokeju dziewcząt. Po triumfach w turniejach: gminnym, powiatowym i Półfinale Wojewódzkim nasze reprezentantki awansowały do ostatniego stopnia unihokejowych rozgrywek i zmierzyły się z najlepszymi drużynami w Województwie Pomorskim. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a nasze reprezentantki tylko raz odniosły nieznaczą porażkę (z Mistrzyniami Polski tej kategorii wiekowej – zawodniczkami Olimpii Osowa reprezentującymi SP nr 81 w Gdańsku). Ogółem nasze dziewczęta w drodze po medal odniosły dziesięć wspaniałych zwycięstw, a stosunek bramek na korzyść naszego zespołu to 54:5. To jeden z największych sukcesów w historii naszej szkoły, a jego autorkami były:

Kinga Cichowicz, Natalia Cyra, Kinga Dziewulska, Kornelia Fyda, Natalia Gromowska, Olga Kotarska, Maja Kowalczyk, Luiza Lenkiewicz, Lena Malinowska, Daria Miszewska, Lena Radzymirska.

Wcześniej (w Igrzyskach Gminnych, Powiatowych i Półfinale Wojewódzkim) wystąpiły także:

Zofia Bartkowska, Oliwia Ciołek, Maja Halbecka, Nina Pruchniewicz, Iga Radzymirska, Kinga Skrzypacz.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w sfinansowaniu naszego wyjazdu.

DRUŻYNA JAK RODZINA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept