Apel podsumowujący pracę uczniów w I półroczu roku szkolnego 2022/2023

Dnia 10 lutego 2023 r. w naszej szkole, odbył się Apel podsumowujący pracę uczniów w I półroczu roku szkolnego 2022/2023.

Dyrektor Szkoły – Pani Ewa Maciejczyk, odczytała nazwiska uczniów z najwyższymi średnimi, uzyskanymi w procesie edukacji. Pogratulowała także tym, którzy mieli stuprocentową frekwencję, ponieważ każdego dnia byli w szkole.

Nauczyciele wręczyli nagrody w konkursach:

– Najpiękniejsza kartka świąteczna

– Najlepsze opowiadanie „Niedokończone opowieści”

– „Zima w oczach dziecka”

Podsumowując sukcesy w pierwszym półroczu nie sposób było przejść obojętnie obok wybitnych osiągnięć naszej uczennicy Nadii Cyszy. Nauczyciele wychowania fizycznego wyróżnili Nadię za sukcesy na arenie krajowej (powołania do unihokejowej Reprezentacji Polski w dwóch kategoriach wiekowych – U-15 i U-17) oraz międzynarodowej – srebrny medal na międzynarodowym turnieju Storvreta Cup w szwedzkiej Uppsali.

Po raz pierwszy, jako prowadzący apel, wystąpili uczniowie klasy 4 a : Agata Cyra i Jakub Wichmann. Poradzili sobie z tym zadaniem doskonale!

Całą uroczystość uświetniło swoim występem tanecznym rodzeństwo: Oliwia i Filip Kreftowie.

Figury taneczne wykonywane przez nich zapierały dech w piersiach publiczności. Otrzymali oni gromkie brawa.

Organizatorami Apelu były: Natalia Kozłowska, Adrianna Gogolewska, Lidia Surzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept