W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem uczniów.  W ramach edukacji w tym kierunku, uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami w dniu 16.02.2023 r. spotkali się z Policjantem Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły, a także zagrożenia, z którymi mogą spotkać się uczniowie. Podczas spotkania poruszono tematykę i zagadnienia bezpieczeństwa w sieci oraz odpowiedzialności za zachowania niewłaściwe, niezgodne z normami i zasadami społecznymi. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Panu Policjantowi Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich Serdecznie dziękujemy za przybycie do placówki!