Ogólnopolski Turniej „Nolet Cup 2023”

Nasze uczennice zwyciężczyniami Ogólnopolskiego Turnieju „Nolet Cup 2023” w Morągu. Był to jeden z największych unihokejowych, ogólnopolskich turniejów w Polsce, w którym wystąpiło 35 zespołów podzielonych na cztery kategorie i ponad 300 uczestników. Zmagania odbywały się na trzech obiektach sportowych i sześciu boiskach unihokejowych. Turniej był znakomicie przygotowany pod każdym względem, również pozasportowym – plac zabaw z dmuchanymi zamkami, kawiarenka z herbatą i ciastem, lody, gofry, catering, a także medal dla każdej zawodniczki i zawodnika biorącego udział w zawodach oraz wielki uśmiech i serce na każdym kroku. Uczennice naszej szkoły, reprezentujące nasz Uczniowski Klub Sportowy „Motława” od razu poczuły się jak w domu i zagrały turniej marzeń. Zdecydowanie wygrały wszystkie swoje spotkania, sięgając po złote medale i okazały puchar. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to czwarty z rzędu ogólnopolski turniej, w którym biorą udział te zawodniczki i … czwarte ogólnopolskie złoto! Bez wątpienia w tej kategorii wiekowej (rocz. 2013) trudno znaleźć w Polsce zespół, który dorówna umiejętnościami i wolą walki zawodniczkom z naszej szkoły. Nagrodą indywidualną została wyróżniona Kinga Skrzypacz, która w meczu finałowym zdobyła 7 bramek! W zwycięskim składzie wystąpiły: Aleksandra Cieślak, Maja Halbecka, Zofia Kata, Oliwia Kaźmierczak, Maja Kogut, Lena Kowalczyk, Iga Radzymirska, Kinga Skrzypacz, Nadia Szachnowska i Amelia Szymańska. Trenerem zespołu jest Krzysztof Zyszczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept