Warsztaty dla Rodziców „Komunikacja Rodzic-Dziecko”

Szanowni Rodzice!

Jakie problemy mogą mieć dzieci? Przecież mają wszystko, czego potrzebują – własny pokój, komputer, smartfon, fajne obozy w wakacje, modne ubrania, zajęcia z programowania, rysunku i aikido… Tak wiele im dajemy, tak wiele robimy, by miały wszystko. One mają się tylko uczyć. Jesteśmy przekonani, że niczego im do szczęścia nie brakuje. A jednak zamiast coraz bardziej beztroskiego dzieciństwa mamy rosnący odsetek samobójstw i depresji wśród dzieci i młodzieży. Dlaczego?                                                                                                 

Na te i inne pytania pozyskacie państwo odpowiedź, na organizowanych przez naszą Szkołę „Warsztatach dla rodziców”, pt. „Komunikacja Rodzic- Dziecko: Trudne emocje, trudne sytuacje”, które odbędą się  dnia 29.11.2023r o godz.17.00

       Przeprowadzenie warsztatów pozwoli Wam, Drodzy Rodzice na poszerzenie wiedzy na temat prawidłowości rozwojowych, metod postępowania z dzieckiem, umiejętności stawiania granic, rozwoju kompetencji rodzicielskich, sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Warsztaty prowadzone będą przez wykwalifikowaną trenerkę: Ewę Fajfer- psycholożkę, pedagożkę, psychoterapeutkę.

       Powyższe  działania znacząco mogą wpłynąć na prawidłową postawę waszych pociech, co bez zwątpienia przełoży się na prawidłowe funkcjonowanie, zarówno w domu jak i w szkole.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept