ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE- KARAOKE

   W dniach od 11.12.2023 roku i jak się okazało, dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych uczniów do 20.12.2023 roku, w naszej szkole odbywało się Świąteczne Kolędowanie – karaoke. W tym okresie zarówno uczniowie, jak i nauczyciele z wielkim entuzjazmem i podekscytowaniem, spotykali się w sali korekcyjnej podczas przerw, aby wspólnie celebrować świąteczną atmosferę, śpiewając ulubione piosenki świąteczne i kolędy.

Ten wspólnie spędzony czas był dla nas wszystkich wyjątkowy, pełen uroku i przyjaznych chwil. W tych dniach nasza szkoła stała się miejscem magicznie rozbrzmiewającym tradycyjnymi, staropolskimi kolędami i pastorałkami, gdzie każdy mógł podzielić się swoim talentem wokalnym.

     Wierzymy głęboko, że wspólne kolędowanie wprawiło wszystkich w niepowtarzalnie, prawdziwie świąteczny nastrój i pozwoliło odkryć wiele niezwykłych, artystycznych talentów. Jesteśmy przekonani, że te radośnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów i nauczycieli.

Koordynator i pomysłodawca:

Pedagog Barbara Niemczuk

Psycholog Patrycja Skierska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept