Pracownicy

Maciejczyk Ewa – P.O. Dyrektor Szkoły 
Lemańczyk Anna – Wicedyrektor Szkoły

Nauczyciele 

Albiński Michał (nauczyciel geografii, przyrody, edukacji dla bezpieczeństwa) 
Dąbek-Stobierska Janina (nauczyciel wspomagający, wychowawca klasy 8a, rewalidator) 
Dehling Justyna (nauczyciel religii, wychowawca klasy 5a) 
Dekański Artur (nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie)
Gdula Magdalena  (nauczyciel matematyki i chemii) 
Gogolewska Adrianna (nauczyciel biologii, świetlicy szkolnej) 
Górska Barbara (nauczyciel plastyki, techniki) 
Gracek Marzena (nauczyciel pedagog specjalny, rewalidator) 
Halbecka Joanna (przedszkole, wychowawca grupy 5 latków, rewalidator)
Hirsz Justyna (wychowawca klasy 1a, rewalidator) 
Jędrzejowska Karina (religia, wychowawca klasy 6a) 
Koprowska Marta (przedszkole, wychowawca grupy 4 latków)
Kozłowska Natalia (nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, fizyki, wychowawca klasy 4a)
Kruszczyńska Zdzisława (wychowawca klasy 2 b, rewalidator) 
Kurkiewicz – Punda Alicja (psycholog szkolny)
Lemańczyk Anna (Wicedyrektor, nauczyciel języka niemieckiego, doradztwo zawodowe)
Leśkiewicz Magdalena (nauczyciel świetlicy, wspomagający) 
Maciejczyk Ewa (Dyrektor, psycholog szkolny)
Makowska Wioleta ( wychowawca klasy 2a) 
Neumann Jakub ( nauczyciel etyki, wychowawca klasy 7a) 
Ptach Sebastian ( nauczyciel wychowania fizycznego) 
Ramczyk Judyta (przedszkole, wychowawca grupy 3 latków)
Rogozińska Joanna (Pedagog szkolny)
Sikora Alicja (nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 5b) 
Skrzyńska Paulina ( nauczyciell świetlicy, rewalidator)
Smugała – Piotrowska Daria (nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 4a)
Stępniak Michał ( wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 7b) 
Sudenis Dorota ( nauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 1b) 
Surzyn Lidia (nauczyciel języka polskiego, logopeda) 
Szostak Aneta (logopeda) 
Tarasiuk Ewa ( nauczyciel matematyki) 
Tarasiuk Monika (nauczyciel muzyki, wychowawca klasy 3a) 
Twardowska Mariola (nauczyciel języka polskiego) 
Węglerska Joanna ( przedszkole, wychowawca grupy 6 latków) 
Zyszczak Krzysztof ( nauczyciel wychowania fizycznego, informatyki) 

Pracownicy administracji i obsługi 

Dutkowska Anna
Iwan Wioleta
Kamińska Katarzyna
Kaźmierczak Justyna
Kotarska Anna
Łagowski Paweł
Maciejewska Bożena
Malinowska Maria
Michalczyk Sylwia
Mroczkowska Agnieszka
Mytkowska Dorota
Okrój Dorota
Samuszewska Teresa
Sasnal Jagoda

    

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept