ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE- KARAOKE

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen uroku i przyjaznych chwil, to otwarte serca i moc zrozumienia, to wyjątkowy czas, który ma dodać refleksji całemu naszemu życiu i dopełnić chwile, by skupić się tylko i wyłącznie na tym, co wyjątkowe i prawdziwe. Te najbardziej  wyczekiwane przez wszystkich święta to nie tylko ubieranie choinki, zastawiony stół i prezenty, ale przede wszystkim śpiewanie kolęd. Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem,  który przetrwał do dziś i łączy pokolenia. To wyjątkowa tradycja.

         Korzystając z ostatniego wspólnie spędzonego całego tygodnia w szkole,  wszyscy uczniowie i nauczyciele przyłączą  się do tego Staropolskiego zwyczaju. W tym celu od 11.12.2023 roku przez cały tydzień w murach naszej szkoły rozbrzmiewać będą najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Wspólnym kolędowaniem wejdziemy w najpiękniejszy okres Świąt Bożego Narodzenia.

         Mikołajkowe Karaoke to doskonała okazja, aby wspólnie celebrować  świąteczną atmosferę, śpiewając ulubione piosenki świąteczne i kolędy. W tych dniach nasi uczniowie oraz nauczyciele będą mogli wziąć udział w Świątecznym karaoke,  które  odbywać się będzie w sali korekcyjnej, na parterze, na każdej przerwie.

         W ten przedświąteczny czas nasza szkoła stanie się miejscem, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim talentem wokalnym, odreagować od nieustannej nauki i pracy oraz  poczuć zbliżającą się  Magię Świąt.

                                                          Niech magia płynąca wśród nas dopełni się energią”

Pedagog: Barbara Niemczuk

Psycholog: Patrycja Skierska

                                                                SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept