W najbliższym czasie Wasze dzieci będą musiały podjąć swoją pierwszą poważną życiową decyzję dotyczącą przyszłości edukacyjno-zawodowej,  po raz pierwszy podejdą do najważniejszego dotychczas egzaminu ósmoklasisty. Wiemy, że dla Was Drodzy Rodzice jest to również ogromne przeżycie, dlatego wychodząc Wam naprzeciw, chcielibyśmy przedstawić Poradnik, który wskaże, doradzi, pomoże zrozumieć i wesprzeć wasze dziecko w tak trudnych i stresujących chwilach. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w nim państwo wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem poniżej.

Stres egzaminacyjny – Poradnik dla RODZICÓW

Barbara Niemczuk