,, Przybądź do nas Wiosno!””…

Takie hasło widniało na jednym z transparentów, które towarzyszyły uczniom z klas: 5a, 5b, 6a, 6b na pieszej wycieczce dnia 21.03.2024. Barwny korowód uczniów, niosących kolorowe gaiki i transparenty, wyruszył spod szkoły w stronę ,, Białego mostu”’ ulicą Sportową. Wiosenny deszczyk nikomu nie przeszkadzał. Było naprawdę wesoło. W czasie spaceru, można było obserwować kolorowe krokusy, pierzynki białych przebiśniegów, szare bazie kotki, rosnące w przydomowych, mijanych ogródkach. Celem wycieczki było oczywiście przywołanie Wiosny, także zabawy i gry integracyjne, pobyt w pięknym obiekcie na terenie otwartym, jakim jest Przystań nad Motławą oraz ognisko. Były między innymi kalambury czy polowanie lwa… Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów, z wyżej wymienionych klas, za perfekcyjne zorganizowanie posiłku dla wszystkich. Zawsze możemy na Was liczyć!

Dziękujemy Panu Wojciechowi Kozłowskiemu za zorganizowanie i użyczenie nam bezpiecznego sprzętu do rozpalenia ogniska. Ogień przydał się nie tylko do upieczenia kiełbasek ale także do ogrzania.

Wychowawczynie klas:
5a – Natalia Kozłowska
5b – Lidia Surzyn
6a – Justyna Dehling
6b – Alicja Sikora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept