APEL WIELKANOCNY

W Wielką Środę 27 marca 2024 roku w kościele pw. św. Anny i św. Joachima w Suchym Dębie odbyła się uroczystość z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie klas: 1a, IVa, IVb i VIB  zaprezentowali montaż słowno – muzyczny pt. ,,Rozważania drogi krzyżowej dla dzieci”, który wprowadził nas w atmosferę nadchodzących dni Triduum Paschalnego i klimat Świąt Wielkanocnych. Poruszające teksty rozważań do każdej stacji Drogi Krzyżowej przeplatane pieśniami oddały nastrój zbliżających się świątecznych wydarzeń i wzbudziły głęboką refleksję. Na koniec nie zabrakło życzeń od Pani Dyrektor Ewy Maciejczyk i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Karoliny Halbeckiej kierowanych do uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Uczniowie również przekazali całej społeczności szkolnej i przybyłym gościom  życzenia  spokojnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych miłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept