W piątek 17 maja br., po ciężkich egzaminach, klasa 8A udała się wraz z opiekunami, p. Marzeną Gracek i p. Jakubem Neumannem, na wycieczkę do kręgielni U7 w Gdańsku. W atmosferze radości i wspólnej zabawy rywalizowaliśmy na torach, ciesząc się chwilą wytchnienia po stresującym okresie nauki. 

Po emocjonującej rozgrywce w kręgle przenieśliśmy się do miejsca, w którym czekała na nas kolejna atrakcja – „Quiz Game”. Było to interaktywne połączenie kilku popularnych polskich teleturniejów. Podczas „Quiz Game” każdy uczestnik miał okazję sprawdzić się w rozmaitych dziedzinach wiedzy. Rozpoznawanie tytułów piosenek, odgadywanie synonimów wyrazów oraz odpowiadanie na pytania z różnych dziedzin życia dostarczyły nie tylko dawki adrenaliny, ale również mnóstwo śmiechu i radości. Każdy z uczestników świetnie się bawił, a wspólne rozwiązywanie quizów sprzyjało integracji i wzmacnianiu więzi w klasie. 

To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Cała klasa chciałaby również serdecznie podziękować wychowawcy, panu Jakubowi, za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki!

Daria Miszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept