28 maja br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grabinie Zameczku odbył się Gminny Konkurs Wierszy i Pieśni Patriotycznych.

W/w konkursie wzięły udział także uczennice z naszej szkoły, tj. Emilka H., Emilka L. i Zosia. Wiersz pt. „ Polska” wyrecytowała pięknie Emilka L., a pieśń pod wyruszającym tytułem „ Co to jest niepodległość” po mistrzowsku zaśpiewały w duecie Zosia W. i Emilka H., czym wywalczyły sobie I miejsce w konkursie. Było to ogromne przeżycie dla naszych artystek, jednakże super pokonały swoją tremę związaną z wystąpieniem publicznym i godnie zaprezentowały swoje utwory. A zasłużone nagrody dziewczynki odebrały z rąk włodarza naszej gminy p. Moniki Ficek.

Dziękujemy za godne reprezentowania naszej szkoły i gratulujemy sukcesów!!!

Wychowawca kl. IIIb- Zdzisława Kruszczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept