Festyn z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek 3 czerwca br. w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Dla naszych przedszkolaków i uczniów Rada Rodziców i Nauczyciele, przy wsparciu i udziale Gminnej Biblioteki Publicznej w Suchym Dębie, Sołtysa i Rady Sołeckiej wsi Suchy Dąb, Koła Gospodyń Wiejskich Suchy Dąb, Klubu Seniora „Dębianie”, Gminy Suchy Dąb, przygotowali mnóstwo atrakcji:

•       malowanie buziek,
•       kolorowe warkoczyki,
•       ścianka zdjęciowa,
•       kącik fotograficzno-wokalny,
•       karaoke,
•       rozgrywki sportowe,
•       czytanie bajek „na wesoło”,
•       dmuchaniec,
•       warsztaty plastyczno-techniczne.

Dzieciaki, jak przystało na ich święto, bawiły się wyśmienicie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz pracownicy administracji szkoły zadbali o napoje, łakocie oraz bardzo smaczne przekąski. Wyjątkowa atmosfera tego święta udzieliła się wszystkim uczestnikom festynu, i tym bardzo małym i tym całkiem dorosłym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept