PRZEDSTAWICIELE ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W PRUSZCZU GDAŃSKIM W NASZEJ SZKOLE

Dnia 5 marca br. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Pruszczu Gdańskim. Uczniowie „JEDYNKI” promowali swoją szkołę, opowiedzieli o jej wyjątkowości. Celem spotkania było przybliżenie oferty edukacyjnej ww. szkoły na najbliższy rok szkolny. Nasi uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali prezentacji oraz obejrzeli przygotowane przez starszych uczniów pokazy. Mamy nadzieję, że spotkanie to, zorganizowane w ramach doradztwa zawodowego, pomoże naszym uczniom kl. 7 i kl. 8 w wyborze dalszego kierunku kształcenia.

DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept