Tydzień tematyczny zainicjowany przez Samorząd Uczniowski już za nami. Było kreatywnie, pomysłowo i bardzo wesoło, a do wspólnej zabawy przyłączyła się cała społeczność szkolna. Inicjatywa okazała się wielkim wspólnym sukcesem.

Poniedziałek był „Dniem bez plecaka” (z ang. „no backpack day”). To wyjątkowa akcja, która zagościła już w wielu polskich szkołach. 4 marca kreatywnością w poszukiwaniu zastępstwa dla tradycyjnego plecaka mogli wykazać się uczniowie naszej szkoły. Oczywiście jak zwykle udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic!

Wtorek był „Dniem na niebiesko”, więc nasza szkoła zmieniła się w prawdziwą wioskę Smurfów 🙂 Tego dnia poczuliśmy prawdziwą szkolną jedność.

Środa była bardzo słoneczna, więc idealnie wpasowała się w „Dzień w okularach”, a uczniowie i nauczyciele wyposażeni w standardowe lub przeciwsłoneczne okulary ubarwili w tym dniu zajęcia szkolne.

Czwartek jako „Dzień na odwrót” okazał się prawdziwym hitem, podczas którego uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i pracowników szkoły (a nauczyciele mieli okazję naśladować uczniów :-)). Co ciekawe, uczniowie mieli okazję dyżurować podczas przerw na korytarzu, a nawet poprowadzić fragmenty lekcji. Było przy tym niezwykle dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Piątek był iście bajkowy ponieważ „Dzień postaci z bajek” spowodował, że nasza szkoła zamieniła się w baśniową krainę pełną bohaterów literackich i filmowych. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie! Zapraszamy do bardzo bogatej galerii zdjęciowej 🙂

Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept