Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia 2024r. w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel został zorganizowany przez nauczycieli początkujacych we współpracy z Dyrekcją oraz Radą Pedagogiczną. Część oficjalna przedsięwzięcia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. W dalszej kolejności przemówienia wygłosili : Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Suchym Dębie pani Ewa Maciejczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Karolina Halbecka. Po oficjalnej części uroczystości scena należała już do młodych artystów, którzy pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowali widowni niezwykle barwną scenkę teatralną. Uroczystość uwieńczyła wzruszająca patriotyczna pieśń wykonana przez uczennice naszej szkoły. Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja był wyjątkowym wydarzeniem, które spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, nauczycieli oraz przybyłych gości. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie oraz wsparcie tak cennego dla naszej tradycji i kultury wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept