„Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat, czyjś świat”

Niektórzy uczniowie klasy IIIb podjęli decyzję, że zaproszeni goście na ich uroczystość z okazji I Komunii Świętej zamiast kwiatów przyniosą  karmę dla zwierząt. Celem tej inicjatywy była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Cieszymy się, że tak wiele osób odpowiedziało na inicjatywę dzieci  i wzięło udział w ich akcji. Prym wiodła Lena K , której goście stanęli na wysokości zadania i zgromadzili duży asortyment karmy. Także goście Zosi W. i Michaliny A. pokazali, że nie jest im obojętny los porzuconych zwierząt. Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom  za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Zdzisława Kruszczyńska- wychowawca kl. IIIb