Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas I-III

21 czerwca uczniowie klas 1-3 pożegnali mijający rok szkolny i rozpoczęli wymarzone wakacje. Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Zakończenie roku szkolnego to bardzo radosna chwila, niepozbawiona refleksji okazja do złożenia życzeń i gratulacji. W tych szczególnych chwilach Pani Monika Ficek, Wójt Gminy Suchy Dąb oraz Pani Anna Lemańczyk Dyrektor Szkoły, złożyły naszym uczniom szczere gratulacje ukończenia roku szkolnego 2023/2024, podziękowały uczniom za trud i wysiłek, jaki włożyli w zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności oraz życzyły im radosnych i bezpiecznych wakacji. Wychowawcy poszczególnych klas dziękując uczniom za pracowitość i zaangażowanie oraz sumienną pracę i determinację w dążeniu do celu, wręczyli swoim wychowankom nagrody książkowe.

Podczas uroczystości nie zabrakło szczególnych i wyjątkowych podziękowań dla naszych małych artystów, którzy w tym roku szkolnym dokonali bezprecedensowego osiągnięcia. Uczniowie klasy 3b, 4b i 6a pod kierownictwem Pani Zdzisławy Kruszczyńskiej, przy współpracy z Panem Cyprianem Wieczorkowskim – producentem, podróżnikiem, twórcą, nagrali słuchowisko radiowe oparte na legendach Żuławskich pn. „GRABINY ZAMECZEK – ŻUŁAWY”. Artystów uhonorowano pamiątkowymi wyróżnieniami.

Niewątpliwie radosny charakter naszej uroczystości podkreśliły występy taneczne naszych uczennic oraz letnia piosenka wykonana przez uczniów klas drugich.

Wszystkim uczniom gratulujemy nabycia nowych kompetencji oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce. Po okresie wytężonej pracy i nauki czekają na Was wymarzone i zasłużone wakacje. Nadszedł czas na odpoczynek i relaks. Po wakacjach wracajcie z nowymi siłami, energią i uśmiechem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. View more
Accept