Fotorelacja z Warsztatów organizowanych przez Fundację „Centrum Działań Profilaktycznych”- Program „Debata”

W dniach 18-19 września nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Fundację „Centrum Działań Profilaktycznych” Wieliczka. Realizowany Program „Debata” poruszał problematykę nadużywania alkoholu, alkoholizmu, narkomanii. Program ma charakter uprzedzający. Jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu spożywaniu alkoholu, zażywania narkotyków oraz towarzyszącym temu konsekwencjom. Warsztaty przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, uczniowie z zaangażowaniem współuczestniczyli w zajęciach, chętnie odpowiadali na zadawane pytania, dzielili się swoją wiedzą. Bardzo ważnym elementem końcowym było zachęcenie młodzieży do promowania postawy trzeźwości oraz uświadomienie o szkodliwości i skutkach spożywania alkoholu.